Modrá ruská kočka Modrá ruská kočka
cs | de | en
Russian Blue Cat Cattery Benigea
Russian Blue Cat
Cattery
Cattery BenigeaRussian BlueKittensCatsTomcatsGallery
Kontakt / Address

Cattery Benigea
Sarka Slamova
Frycajova 157
614 00 Brno-Obrany
Czech Republic
info@benigea.cz
GPS 49.2377258N 16.6451075E

Galerie

Vrh B, 53. den / Wurf B, 53. Tag / Litter B, 53rd day 30. 3. 2015

Tři dny už máme opravdické kočičí obojky! Bri dostala stejně barevný červený, Bea růžový a Bel má místo fialového modrý. V první chvíli se nám tahle výměna ani jedné nelíbila. Na obojku jsou kovové kroužky, které při pohybu cinkají az toho jsme byly pořádně zmatené, odkud ten zvuk přichází. Zkoušely jsme si je nejdřív sundat samy, pak jsme si za ně vzájemně tahaly, ale nakonec jsme to vzdaly a teď už o nich ani nevíme. Důžežité je, že nás podle nich vždycky poznají, takže ví, jak nám chutná a o kolik jsme ze dne na den přibraly.

Zpět do seznamu galerie.

Celá naše rodinka na stromě, táta Benjamin je nahoře Všechny pěkně pohromadě s mámou Hestií zleva Bel, Bri dole, Bea vpravo zleva Bel, Bri dole, Bea vpravo Bel nahoře, pod ní leží Bea, vpravo Bri Bea vlevo, v zákrytu za ní Bel, dole Bri Bea vlevo, Bel zívá, dole Bri Bea vlevo, nad ní Bel, dole Bri Takhle jsme odpočívaly večer s tátou Benem (vzadu Bel, před ní Bea, nejblíž Benovi Bri)
FIFE: Fédération Internationale Féline Klub chovatelů modrých ruských koček Moravia Cat Club PawPeds Diagnostická laboratoř Sevaron s.r.o. Sdružení chovatelů koček Royal Canin