Modrá ruská kočka Modrá ruská kočka
cs | de | en
Chovatelská stanice ruských modrých koček Benigea
Chovatelská stanice
ruských modrých koček
CHS BenigeaPlemeno RUSKoťataKočkyKocouřiGalerie
Kontakt / Address

CHS Benigea
Šárka Slámová
Fryčajova 157
614 00 Brno-Obřany
info@benigea.cz
GPS 49.2377258N 16.6451075E

Galerie

Vrh B, 55. den / Wurf B, 55. Tag / Litter B, 55th day 1. 4. 2015

Poprvé jsme byly úplně venku! Naložili nás do přepravky a odvezli na očkování k veterináři. Při cestě domů jsme ještě navštívily fotoateliér. Z celého dne jsme byly všechny pořádně vyjevené. Ani to blikání blesků se nám příliš nelíbilo, ale nakonec jsme všechno zvládly a byly jsme rády, když nás zase přinesli za mámou. Ta už na nás celá netrpělivá čekala. Měla pro nás nachystané mléko, do kterého jsme se hned s chutí pustily. Po očkování jsme byly takové ospalé a v místě vpichu na dotyk citlivé, ale večer už jsme zase tropily rošťárny jako kterýkoli jiný den.

Zpět do seznamu galerie.

Bel, Bea, Bri (zleva doprava) Bel, Bea, Bri (zleva doprava) Bel, Bea, Bri (zleva doprava) Bel, Bea, Bri (zleva doprava) Bel, Bea, Bri (zleva doprava) Bel, Bea, Bri (zleva doprava) Bel, Bea, Bri (zleva doprava) Bel, Bea, Bri (zleva doprava) Bel, Bea, Bri (zleva doprava) Bel, Bea, Bri (zleva doprava)
FIFE: Fédération Internationale Féline Klub chovatelů modrých ruských koček Moravia Cat Club PawPeds Diagnostická laboratoř Sevaron s.r.o. Sdružení chovatelů koček Royal Canin