Modrá ruská kočka Modrá ruská kočka
cs | de | en
Chovatelská stanice ruských modrých koček Benigea
Chovatelská stanice
ruských modrých koček
CHS BenigeaPlemeno RUSKoťataKočkyKocouřiGalerie
Kontakt / Address

CHS Benigea
Šárka Slámová
Fryčajova 157
614 00 Brno-Obřany
info@benigea.cz
GPS 49.2377258N 16.6451075E

Galerie

Vrh B, 29. den / Wurf B, 29. Tag / Litter B, 29th day 6. 3. 2015

Dneska ráno nám naší krabici položili na bok, abychom mohly všechny jít ven na první průzkum. Do ohrádky jsme dostali podivnou krabici, ve které bylo nasypáno cosi, co nám vůbec nechutnalo, lepilo se to na jazyk a vrzalo mezi zuby. Teprve naše máma nám všem ukázala co s tím máme v krabici dělat a k čemu vlastně tam ten písek je. Jedna z nás to hned pochopila, ale obě ségry si daly ještě pár dnů na čas, než se rozhodly záchůdek poprvé použít.
Na zítřek jsou pro nás připraveny barevné pásky na krk, aby přesně věděli, která z nás jak roste. Každé ráno nás vždycky váží, vše poctivě zaznamenají a také nás prohlédnou, jestli jsme zdraví a máme se k světu.
Pak každou z nás chvíli hladí a lechtají na bříšku. Je to moc příjemné.
Několikrát denně se na nás chodí dívat i táta, ale zatím si netroufnul přijít až k nám, aby nás očichal. Má asi trošku strach, aby nám neublížil, protže kňouráme a jsme proti němu hodně malinké.

Zpět do seznamu galerie.

V krabici samy bez mámy Máma nás dlouho nenechá bez dozoru Když s námi není v krabici, tak nás aspoň sleduje Na měkoučkém polštářku je dobře A takhle se pošťuchujeme u mlíčka Máma nám pěkně přede, aby nám chutnalo I máma je s námi spokojená Ráda zavře oči a užívá si čas, kdy jí nekoušeme a netaháme jí za chlupy Holky pijí mléko
FIFE: Fédération Internationale Féline Klub chovatelů modrých ruských koček Moravia Cat Club PawPeds Diagnostická laboratoř Sevaron s.r.o. Sdružení chovatelů koček Royal Canin